Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Janów Lubelski - obóz rowerowo-kajakowy

obozy młodzieżowe
wycieczki
OBOZY MŁODZIEŻOWE WYCIECZKI I WCZASY EGZOTYKA KONTAKT BLOG PROMOCJA LAST MINUTE
menuAlmatur obozy młodzieżowe
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Kolonie i Obozy młodzieżowe

Obozy młodzieżowe

Obozy w Polsce

Obozy za granicą

Obozy rekreacyjne

Obozy tematyczne

Obozy nad morzem

Obozy nad jeziorem

Obozy w górach

Obozy przygodowe

Obozy sportowe

Obozy windsurfingowe

Obozy żeglarskie

Obozy kajakarskie

Obozy rowerowe

Obozy paintballowe

Obozy militarne

Obozy survivalowe

Obozy aktorskie

Obozy artystyczne

Obozy detektywistyczne

Obozy fitness i aerobik

Obozy fotograficzne

Obozy z grami

Obozy jeździeckie, jazda konna

Obozy kulinarne

Obozy piłkarskie

Obozy rolki, wrotki, deskorolki

Obozy muzyka i śpiew

Obozy tenisowe

Obozy manga i anime

Obozy z minecraftem

Obozy enregylandia

Obozy kajakowo rowerowe

Obozy gamingowe

Obozy Morze Bałtyckie

Obozy Mazury

Obozy Pojezierze Drawskie

Obozy Bieszczady

Obozy Sudety

Obozy Tatry

Obozy Ziemia Łódzka

Obozy Beskidy

Wycieczki wczasy kursy językowe

Wycieczki i Wczasy

Egzotyka

Obozy studenckie

Kursy językowe

Polecane

Obozy w Kortowie

Obozy w Jantarze

Obozy w Muszynie

Obozy w Pucku

Obozy w Jarosławcu

Obozy w Międzyzdrojach

Obozy w Lesku

Obozy w Ustce

Obozy w Zakopanem

Najlepsze obozy i kolonie

Najczęœciej wybierane obozy i kolonie

Polecane obozy i kolonie

Sprawdzone obozy i kolonie

Janów Lubelski - obóz rowerowo-kajakowy

(wiek 12-16 lat)
Janów Lubelski - obóz rowerowo-kajakowy
Janów Lubelski - obóz rowerowo-kajakowy

- Lasy janowskie jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce
- Park Rekreacji Zoom Natury. park linowy, plac energii z fontannami, siłownia zewnętrzna, exit room, Park Wodny i Park Kreatywny
- Zalew, piaszczysta plaża, kajaki, rowery wodne
- Ośrodek Wypoczynkowy Almatur położony w lesie ok 100 m. od Zalewu
- wycieczki dla wszystkich grup: kolejka turystyczną na Porytowe Wzgórze-Momoty-Rezerwat Szklarnia, autokarowa (do wyboru) Zamość, Łańcut, Sandomierz, Lublin, kolejką turystyczną do Janowa Lub uroczysko kruczek, ognisko z pieczeniem kiełbaski, wycieczki piesze, olimpiady sportowe

Program
Obóz Rowerowo-Kajakowy ( 12-16 lat)

Wycieczki rowerowe są organizowane w grupach 10 - 13-osobowych z instruktorem, na rowerach zakupionych przez Almatur. Uczestnicy mogą zabrać swoje rowery (do transportu muszą być złożone). Trasy rowerowe będą dostosowywane do możliwości fizycznych uczestników. Zobaczycie malownicze tereny lasów janowskich, ścieżki przyrodnicze. Zrealizujemy dwa spływy kajakowe po rzekach Roztocza. Będziecie mogli udoskonalić swoje umiejętności wioślarskie. Na zakończenie turnusu zrealizujemy zawody kolarstwa terenowego z nagrodami.
Program fakultatywny

Wyprawa samochodami terenowymi typu off-road (po wycieczce ubrania do wyrzucenia) - cena ok. 30 PLN

Zwiedzanie Zoom Natury - ok. 35 PLN, exit room / minimalny wiek od 12 roku - ok. 22 PLN

Park Linowy - od 15 PLN do 46 PLN / 1 trasa

Basen - 17 PLN / osoba, Kręgielnia - 18 PLN / osoba

Archer Tag - od 22 PLN / osoba

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie: 10 noclegów - w ośrodku wypoczynkowym ALMATUR, położonym w lesie nad zalewem. Ośrodek posiada: miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, stoły do tenisa, wypożyczalnię rowerów, boisko do siatkówki plażowej, saunę, jacuzzi, kort do tenisa ziemnego, kolejkę turystyczną dla ok. 60 os. Uczestnicy kolonii, obozu nauki pływania, motocrossu będą zakwaterowani w pawilonie hotelowym w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami. Uczestnicy pozostałych obozów będą kwaterowani w Domkach drewnianych 6 -osobowych typu Krokus lub typu Narol. W każdym domku jest łazienka. Domki typu Krokus posiadają pokój 5 osobowy i łazienkę. Domki typu NAROL posiadają: pokój 1-, 2-, 3-osobowy i łazienkę.

Świadczenia

Wyżywienie: całodzienne ( 3 posiłki + podwieczorek). Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatniposiłek – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę dla podróży trwającej ponad 5 godz.

Transport: autokar turystyczny / pociąg

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.

Opieka pedagogiczna, medyczna i ratownika WOPR oraz instruktorów. Realizacja programu.

Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 zł


Informacje praktyczne
Kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, programu fakultatywnego oraz biletów wstępu – ok. 20 PLN. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 a kończy o 10.00. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 50 PLN, która jest zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody. W dniach realizacji wycieczek nie ma zajęć programowych.Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 17.00. Planowany wyjazd z ośrodka w godz. 09.00-10.00. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz.16.00, wyjazd nie później niż o godz. 09.30.
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

- kaucji zwrotnej pobieranej w ośrodku w dniu przyjazdu w wysokości ok. 50 PLN

- programu fakultatywnego


» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Sprawdź również obozy kajakowo_rowerowe.

Terminy i ceny:   Janów Lubelski - obóz rowerowo-kajakowy   (skrót: JANOW LUBELSKI - OBOZ ROWEROWO-KAJAKOWY 2024 PAX FB)
16.07 - 26.07.2024
 11 dni / LPMJ0716
Impreza w trakcie realizacjiPlan podróżyRezerwuj
27.07 - 06.08.2024
 11 dni / LPMJ0727
2849 zł   2449 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2549 zł
Plan podróżyRezerwuj
07.08 - 17.08.2024
 11 dni / LPMJ0807
Sprzedaż zakończonaPlan podróży

kod imprezy: LPMJ~JANOW_LUBELSKI_-_OBOZ_ROWEROWO-KAJAKOWY_2024_PAX_FB
Janów Lubelski leży w województwie lubelskim. Jest to miejscowość położona wśród dużego kompleksu leśnego, przez co stała się idealnym miejscem na Park Rekreacji Zoom Natury, który oferuje poznanie przyrody, uprawianie sportu czy eksperymentowanie. Dla ciekawych świata, polecamy obejżenie go z wysokości w trakcie przechodzenia tamtejszego parku linowego czy od doły w parku wodnym. Ale skoro jest woda to musi być plaża, a szczególnie ta nad Zalewem Janowskim, przyciąga turystów swoim urokiem i czystym piaskiem. Uprawianie w tym miejscu sportu też sprawi przyjemność, jazda rowerem czy jazda konno na koniach z okolicznej Szklarnii, czyli ostoi konika, znajdująca się pośród drzew Parku Krajobrazowego Lasów Janowskich. Poeksperymentować można tu też z fotografią, gdyż znajduję się tu Muzeum Fotografii.
Lubelszczyzna, czyli ziemia lubelska jest idealnym miejscem na krótkie jak i długie wypoczynki. Nie tylko zachwyca bogatą architekturą, ale też urokami natury. Kazimierz Dolny w tym rynek, to miejsce ze wspaniałymi kamieniczkami, ale czy wiedziałeś że można po popłynąć promem w tym regionie? Przepływając do Janowca, zobaczysz XVI- wieczny zamek, który jest wart zobaczenia. Dla lubiących przyrodę główną atrakcją Lubelszczyzny, a właściwie krainy geograficznej - Roztocze, jest Roztoczański Park Narodowy, jest on znakomity pod względem wyboru miejsca na wycieczki piesze i rowerowe. Lubelszczyzna jest dla Ciebie otwarta!
Co oferuje nam Lubelskie? Oczywiście swoją stolicę Lublin, klimatyczne uliczki i liczne zabytki: Muzeum Wsi Lubelskiej, Muzeum Narodowe, Brama Krakowska, Stare Miasto. Wyjeżdżając poza Lublin, można zobaczyć Poleski Park Narodowy, Uzdrowisko Nałęczów, Kozłowecki Park Krajobrazowy. Na wycieczki rowerowe super sprawdzą się Lasy Janowskie. W Kazmierzu Dolnym warto zobaczyć np. Górę Trzech Krzyży czy Korzeniowy Dół. W lubelskie zapraszamy na obozy i kolonie integracyjne, obozy rekreacyjne, oraz przede wszystkim kolonie i obozy dla aktywnych dzieci i oczywiście obozy i kolonie tematyczne. Sprawdzone, atrakcyjne obozy dla dzieci artystyczne, plastyczne to nasza spacjalność.

Obozy młodzieżowe w miejscowości Janów Lubelski to idealne miejsce nad jeziorem dla wszystkich poszukujących aktywnego wypoczynku połączonego z relaksem na koloniach o specjalności rowerowy czy też aktywne. Dzieci i młodzież będą mieć okazję do zabawy na obozach i koloniach o profilu kajakowo_rowerowe, rywalizacji sportowej, odkrywania ciekawostek, oraz licznych gier zespołowych i rekreacyjnych. Program obozów i kolonii zapewnia bogatą ofertę atrakcji dla dzieci, w tym zajęcia sportowe, ognisko, dyskoteki, oraz możliwość uczestnictwa w dodatkowych wycieczkach. To obóz czy kolonia, który łączy w sobie naukę samodzielności, współpracę w grupie, oraz gwarantuje niezapomniane wspomnienia z wakacji, pełne przygód i nowych doświadczeń z rówieśnikami