Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Bułgaria - Pamporovo - obóz narciarski - wylot Warszawa

obozy młodzieżowe
wycieczki
OBOZY MŁODZIEŻOWE WYCIECZKI I WCZASY EGZOTYKA KONTAKT BLOG PROMOCJA LAST MINUTE
menuAlmatur obozy młodzieżowe
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Bułgaria - Pamporovo - obóz narciarski - wylot Warszawa

(wiek 12-18 lat)
1
2
3
4
5
6

Pamporovo - powszechnie uważany za najlepszy ośrodek narciarski w zyskującej coraz większą popularność Bułgarii. Na narciarzy i snowboardzistów czeka tu ponad 43 km bardzo dobrze przygotowanych tras narciarskich. Uprawiać "białe szaleństwo" możemy między 1155 a 1926 m.n.p.m. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie tutaj trasy niemalże "uszyte na miarę" dla niego. Pamporovo oferuje zarówno snowboardzistom, jak i narciarzom dużo więcej: wspaniały halfpipe i funpark, gdzie każdy może trochę poszaleć. W Pamperovie można zaznać również jazdy wieczornej przy sztucznie oświetlonych stokach. Tutaj naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie - dużo słońca, przyjazne śródziemnomorskie temperatury to po prostu doskonały sposób na białe szaleństwo.

Program
OBÓZ NARCIARSKI (12-18 lat)

Propozycja skierowana do pasjonatów narciarstwa. Osoby średniozaawansowane, jak i specjaliści w "zimowych dyscyplinach" znajdą tu ciekawe i rozwijające zajęcia. Szkolenie odbywać będzie się w wymiarze min. 4,5 h dziennie pod opieką wychowawcy/ licencjonowanego instruktora. Podczas jego trwania nie zabraknie zabawy, rywalizacji, ale przede wszystkim nauczania zgodnego z najnowszymi tendami. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 40 BGN (równowartość ok. 90 PLN). Zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich. Dodatkowo po zajęciach narciarskich realizujemy program sportowo-rekreacyjny.

Przykładowy program:

Dzień 1: Przyjazd do Pamperovo, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego i snowboardowego obozowiczów.

Dzień 2: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania + nagrywanie przejazdów uczestników obozu, wieczorem turniej gier planszowych + video analiza, spacer po miasteczku.

Dzień 3: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, wieczorem wykłady tematyczne w grupach szkoleniowych + dyskoteka dla chętnych.

Dzień 4: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, wieczorem seans filmowy, a dla chętnych zajęcia ogólnorozwojowe + rozciąganie.

Dzień 5: Szkolenie w grupach oraz gra zadaniowa na stoku, wieczorem ABC serwisowania sprzętu oraz turniej tenisa stołowego.

Dzień 6: Szkolenie w grupach, po południu quiz z wiedzy narciarsko/snowboardowej, wieczorem zajęcia sportowe - trening funkcjonalny.

Dzień 7: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, konkurs na najelpszy film o "tematyce zimowej" , podsumowanie, wieczorem rozdanie nagród oraz przedstawienie planu na dzień wyjazdu z ośrodka + dyskoteka.

Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd na lotnisko.
Program fakultatywny

- skutery śnieżne - ok. 90 BGN/os.

- baseny termalne - ok. 65 BGN/os.

- kręgle - ok. 25 BGN/os.

Zakwaterowanie

7 noclegów. Hotel Panorama Ski *** w miejscowości Pamporovo. Pokoje 3-,4- osobowe z łazienkami i TV-Sat. W hotelu: restauracja, narciarnia, winda, bar, sale do zajęć, tenis stołowy

Świadczenia

7 noclegów. Pierwszy posiłek - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: samolot rejsowy na trasie Warszawa/Wrocław - Sofia - Warszawa/Wrocław liniami LOT Zbiórka 2,5 h przez planowanym odlotem. Miejsce zbiórki: przed wejściem na terminal "Odloty", przy sektorze E oraz lotnisko im. M. Kopernika we Wrocławiu. Uwaga: godziny przelotów mogę ulec zmianie (finalne godziny zostaną do Państwa wysłane e-mailem na ok. 3 dni przed wylotem). Z lotniska do hotelu i z powrotem przejazd autokarem lub minibusem (ok. 4 godz.). Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy,o pieka kadry. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 PLN. Opieka wychowawcy/instruktora.Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Ceny karnetów: narciarze - 205 EUR i snowboardziści 242 EUR (ceny zawierają wypożyczenie kompletu sprzętu na okres 6 dni - za wyjątkiem kasków. Sugerowane kieszonkowe: ok. 350 BGN (nie dotyczy kosztu karnetu i kaucji). Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 25 EUR zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/ dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kaski ochronne, które są obowiązkowe poniżej 18 roku życia, snowboardziści ochraniacze na nadgarstki. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski. Cena nie obejmuje: kosztu karnetu

Planowane godziny lotów: Wylot - 08:45 - 20:55- powrót - Wrocław

Wylot - 10:50 - 18:30- powrót - Warszawa
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, Sugerowane kieszonkowe: ok. 350 BGN (nie dotyczy kosztu karnetu i kaucji). Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 25 EUR zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody, dodatkowych ubezpieczeń (rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty). Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
• ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej (rezygnacji oraz przerwania) - 4,4% ceny imprezy
• ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (rezygnacji oraz przerwania) - 6,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia: https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdfPodana cena imprezy zawiera obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 PLN.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Sprawdź również obozy sportowe.

Terminy i ceny:   Bułgaria - Pamporovo - obóz narciarski - wylot Warszawa   (skrót: PAMPOROVO NARTY 2025 SAMOLOT WARSZAWA)
01.02 - 08.02.2025
 8 dni / PBOZ0201
4799 zł
Rezerwuj

kod imprezy: PBOZ~PAMPOROVO_NARTY_2025_SAMOLOT_WARSZAWA

Obozy młodzieżowe w miejscowości Pamporovo to idealne miejsce w górach dla wszystkich poszukujących aktywnego wypoczynku połączonego z relaksem na koloniach o specjalności narty czy też sporty_indywidualne. Dzieci i młodzież będą mieć okazję do zabawy na obozach i koloniach o profilu sportowe, rywalizacji sportowej, odkrywania ciekawostek, oraz licznych gier zespołowych i rekreacyjnych. Program obozów i kolonii zapewnia bogatą ofertę atrakcji dla dzieci, w tym zajęcia sportowe, ognisko, dyskoteki, oraz możliwość uczestnictwa w dodatkowych wycieczkach. To obóz czy kolonia, który łączy w sobie naukę samodzielności, współpracę w grupie, oraz gwarantuje niezapomniane wspomnienia z wakacji, pełne przygód i nowych doświadczeń z rówieśnikami