Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Obozy młodzieżowe Ziemia Łódzka

obozy młodzieżowe
wycieczki
OBOZY MŁODZIEŻOWE WYCIECZKI I WCZASY EGZOTYKA KONTAKT BLOG PROMOCJA LAST MINUTE
menuAlmatur obozy młodzieżowe
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Obozy młodzieżowe Ziemia Łódzka
Obozy młodzieżowe
Polska
Dojazd autokarem Grotniki - kolonia przygodowa 8, 11 dni wiek 8-12 lat
Dojazd autokarem Spała - obóz jazdy konnej 11 dni wiek 10-18 lat
Dojazd autokarem Spała - obóz militarny - ASG 11 dni wiek 12-18 lat
Dojazd autokarem Spała - obóz przygodowo-survivalowy 11 dni wiek 10-16 lat
Dojazd autokarem Uniejów - kolonia i obóz języka angielskiego 8, 11 dni wiek 8-16 lat
Dojazd autokarem Uniejów - kolonia w krainie Pana Kleksa 8, 11 dni wiek 8-12 lat
Dojazd autokarem Uniejów - obóz - Termalna Przygoda 8, 11 dni wiek 10-16 lat
Dojazd autokarem Uniejów - obóz rekreacyjny 8, 11 dni wiek 8-16 lat
Dojazd autokarem Uniejów - obóz robotyki - Roboty i Spółka 8, 11 dni wiek 8-16 lat

Nie masz pomysłu, jak zorganizować swoim dzieciom letni wypoczynek? Jeżeli tak, koniecznie sprawdź naszą ofertę na obozy młodzieżowe. Korzystając z oferty biura Almatur, masz gwarancję że każdy wybrany obóz młodzieżowy w kraju lub za granicą, będzie dokładnie taki, jaki wymarzyło sobie dziecko. Specjalizujemy się w organizacji niezapomnianych wakacji życia. Nasza bogata oferta usług turystycznych jest adresowana zarówno dla osób dorosłych, jak i młodzieży. Dla tej drugiej grupy przygotowane zostały letnie kolonie i obozy w Polsce, odbywające się w najciekawszych zakątkach kraju. Poznawaj razem z nami piękno i uroki Polski, odkrywając miejsca nieznane, urocze i tajemnicze. Jeżeli jednak cenisz sobie szerokie horyzonty i ciekawią cię miejsca poza granicami, organizujemy również obozy za granicą. Hiszpania, Włochy, Portugalia i wiele innych miejsc czeka na Ciebie, aby przedstawić ci wszystkie swoje zalety. Z profesjonalną opieką wychowawców, doświadczonymi kierowcami i najlepszymi autokarami, wakacje będą nie tylko przyjemne, ale bezpieczne i profesjonalnie zorganizowane.

Ziemia Łódzka, czyli obszar leżący w samym centrum Polski to nie tylko stary zakątek woj. łódzkiego, ale też zbiorwość różnych gatunków zwierząt i roślin w łódzkim zoo oraz orientarium. Region zawierający przepiękne parki ze zbiornikami wodnymi, szlaki piesze lub rowerowe oraz najróżniejsze atrakcje w różnych stylach. W samej Łodzi znajdziemy wiele ciekawych, zapierających dech w piersiach atrakcji m.in. Pałac Izraela Poznańskiego, Białą Fabrykę czy Manufakturę, która niegdyś pełniła funkcję zakładu włukienniczego. W Łęczycy będziesz mieć okazję poznać historię Diabła Boruty, jego zamku, a pod Łęczycą Kolegiatę w Tumie w stylu romańskim. Zapraszamy na odwiedziny!
Obozy młodzieżowe są dla twojego nastolatka! Czas pełnego chillu, odpoczynku oraz integracji z innymi osobami. Obozy młodzieżowe tematyczne są super pomysłem, by nastolatek rozwijał swoje pasję i mógł szkolić się pod okiem profesjonalistów. Każdy dzień podczas obozu młodzieżowego będzie dla niego bardzo ciekawy i niezapomniany, przeżyje tu masę przygód, a także bardzo aktywnie może spędzić czas w te wakacje co poprawi jego kondycję oraz wymodeluje sylwetkę, a także pomoże zachować zdrową sprawność ruchową. Obozy młodzieżowe dla dzieci to miejsce gdzie można poznać masę wspaniałych osób, z którymi być może będzie miało kontakt nawet po zakończeniu turnusu na obozie!
Dla nastolatków w wieku 13-15 lat organizowane są obozy tematyczne, które pozwalają na rozwijanie pasji i zainteresowań. Mogą to być obozy sportowe, artystyczne, naukowe czy przygodowe. Taka oferta umożliwia młodzieży rozwijanie umiejętności w wybranym obszarze oraz zdobywanie doświadczeń, które pomogą w ich przyszłym rozwoju.
Dla grupy wiekowej 16-18 lat oferowane są obozy przygotowujące do dorosłego życia. Programy skupiają się na rozwijaniu umiejętności przydatnych w życiu codziennym, takich jak zdolności przywódcze, zarządzanie czasem czy komunikacja interpersonalna. Dodatkowo, młodzież może uczestniczyć w projektach społecznych czy wolontariatach, co wspiera rozwój ich odpowiedzialności społecznej.