Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
INFOLINIA:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
SKORZYSTAJ Z PORADY KONSULTANTA

Grecja - Litochoro - Sylwester Biuro Podróży Almatur

ZIMA 2020 OBOZY MŁODZIEŻOWE WCZASY EGZOTYKA WYCIECZKI O NAS KONTAKT PROMOCJA LAST MINUTE
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy młodzieżowe
Wypoczynek i zwiedzanie
Oferta edukacyjna
Informacje
Grecja - Litochoro - Sylwester
Informacje
Galeria

» przejdź do galerii

Sylwester w Grecji

- Zimowy odpoczynek na Riwierze Olimpijskiej
- Wystrzałowa zabawa sylwestrowa
- Meteory - klasztory na skałach
- Bożonarodzeniowy jarmark w Salonikach
- Termalne źródła Loutra Pozor

Program

1 Dzień

Wyjazd ok. godz. 7:00, całodzienny przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Bułgarię do Grecji.

Dzień 2

Przyjazd do Litochoro – malowniczo położonej u stóp masywu góry Olimp i zatoką Teramejską miejscowości wypoczynkowej z wąskimi uliczkami i licznymi kapliczkami. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, wieczorne spotkanie przy kominku i grzanym winie, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, dla chętnych wycieczka fakultatywna do Loutra Pozor – znanego w całej Grecji kurortu z ciepłymi wodospadami i źródłami termalnymi. Znajdujące się na wysokości 400 metrów źródła słyną od wieków z niezwykle cennych właściwości leczniczych różnego rodzaju schorzeń np.: reumatoidalne zapalenie stawów, choroby nerek, choroby skóry, problemy ginekologiczne, choroby układu krążenia, układu oddechowego, problemy z wątrobą, woreczkiem żółciowym, pęcherzem moczowym i układem pokarmowym. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, dla chętnych wycieczka fakultatywna do Salonik – drugiego co do wielkości po Atenach miasta Grecji, stolicy największej greckiej prowincji Macedonii. Spacer po świątecznie przystrojonym mieście, zwiedzanie nabrzeża z konnym pomnikiem Aleksandra Macedońskiego, pozostałości pałacu cesarza Galeriusza, rotundy a obecnie kościół pw. św. Jerzego, plac Arystotelesa z bożonarodzeniowym jarmarkiem. Po zwiedzaniu czas wolny na ostatnie zakupy przed imprezą sylwestrową.

Powrót do hotelu, czas na krótki odpoczynek i przygotowanie do Sylwestra. Wieczorem zabawa sylwestrowa przy greckiej muzyce na żywo, następnie zabawa z DJ-em (muzyka dyskotekowo – mechaniczna). Menu w formie bufetu: 4 rodzaje sałatek, 5 rodzajów Tiropitakia (małych pierożków z nadzieniem), kurczak lub indyk w sosie śmietanowym, wieprzowina w sosie śliwkowym, pieczone ziemniaki, ryż z warzywami, tradycyjne ciasto św. Wasylego, kawa, herbata, lampka szampana do toastu na Nowy Rok (butelka szampana na 4 osoby). Wino bez ograniczeń. Dla chętnych możliwość zakupu dodatkowych drinków alkoholowych w barze hotelowym. Nocleg.

Dzień 5

Późne śniadanie, dla chętnych wycieczka fakultatywna do Starego Pantelejmonu – małej górskiej wioski na stokach Olimpu, z tradycyjnymi, greckimi domkami, będącej dziś żywym skansenem. Przy kościele św. Pantelejmona, znajduje się piękna, drewniana szopka, w tle słychać śpiewające kolędy dzieci, a lokale oferują grzane wino i tradycyjne, świąteczne przysmaki.

Powrót do hotelu, dla chętnych spotkanie przy choince i kominku, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, dla chętnych wycieczka fakultatywna do Meteorów – jednej z najbardziej wyjątkowych formacji skalnych na świecie, na szczytach których znajdują się klasztory, wybudowane w XIV w., w całości wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podczas wizyt w klasztorach będzie można zapoznać się ze wspaniałą, urzekającą swoim przepychem i pięknem sztuką bizantyjską oraz odwiedzić pracownie ikon bizantyjskich z warsztatami pisania ikony. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Polski

Dzień 8

Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Zakwaterowanie

Hotelu Nausika - malowniczno położony przy plaży Litochoro, z widokiem na masyw Olimpu, posiada duży ogród, parking, przy hotelu znajduje się market spożywczy.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelu Nausika, pokoje 2,3 os. z łazienką, TV, bezpłatnym WIFI, lodówką, balkonem.

Wyżywienie: 6 śniadań, 6 kolacji w formie bufetu.
Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Informacje praktyczne

Do przekroczenia granic wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty (min. 90 dni).

Podana kwota na realizację programu może ulec zmianie i jest rozliczana przez pilota. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

Przejazd: Lublin - Litochoro (ok. 1800 km) – ok. 28 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 1550 km.
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
- kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: programu fakultatywnego – wycieczka do wód termalnych Loutra Pozar ok. 20 EUR, wycieczka do Salonik ok. 10 EUR, wycieczka do Starego Pantelejmonu ok. 5 EUR, wycieczka do klasztorów Meteora ok. 15 EUR (w tym wejść do miejsc zwiedzania – opłata za zwiedzanie klasztorów w Meteorach 3 EUR, biletu wstępu do basenów termalnych Loutra Pozor 3 EUR), opłaty klimatycznej (5 EUR), zabawy sylwestrowej wraz z menu (25 EUR), posiłków w trakcie podróży. Podana kwota może ulec zmianie i jest rozliczana przez pilota


» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Grecja - Litochoro - Sylwester   (skrót: GRECJA SYLWESTER 2020 PAX HB)
28.12.2019 - 04.01.2020
 8 dni / LGSR1228
1699 zł Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: LGSR~GRECJA_SYLWESTER_2020_PAX_HB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.